YİN YOGA UZMANLAŞMA PROGRAMI  – 50 SAAT

Yaşamda  veya  bedende olan tüm  sıkışıklıklar aslında manevi derinlikli boyutlardan gelen mesajlardır. Yin yoga yapılmaya başlandığında  bağ dokular ve fasya üzerinde işlem gerçekleşir ve bu durum sıkışıklıkların kimyasal karşılıklarının çözülmelerini sağlar.

Bu sayede  kişinin bedende yaşamaya başladığı  açılma ve çözülmeler, önce psikolojisinde  ve ardından yaşamında  değişiklikleri başlatır. Ve  kişi Yin Yoga aracılığıyla kendi derin potansiyeli ile tanışmış olur.

Yoga hocası olarak  asanayı  yapmak veya yaptırmanın yanı sıra, olanı farkındalıkla  gözlemleyebilmenin, potansiyeli nasıl değerlendirmeliyiz bilgisine asgari dozda olsa sahip olmanın ve  bedendeki işaretleri  okuyabilmenin  önemli olduğunu düşünüyoruz.

Bu sebeple Astrolojik yaklaşımlı Yin Yoga eğitimini hazırladık. Bu eğitimde Yin Yogayı güvenli  şekilde uygulayıp, uygulatma bilgisini paylaşmış olacağız.

Bunun yanısıra Astrolojik bilgiler yoluyla bir pozun  hangi dinamikleri tetiklediğini , nasıl bir potansiyelin ortaya çıkışına  aracılık ettiği bilgisini paylaşacağımız eğitimde  bolca pratik yapmış olacağız.

5 gün sürecek eğitimimiz  50 saat olarak hazırlanmıştır. 200 veya 280 saatlik Yoga Eğitmenlik sertifikası olanlar katılabilir. Eğitim sonunda 50 saat Yin Yoga Uzmanlaşma sertifikası verilecektir.


En yakın eğitim tarihi için TAKVİM sayfasına bakabilirsiniz

Kayıt için için İLETİŞİM formunu doldurabilir veya [chat style=3  s3_icon_size=45px] Whatsapp’dan randevu alabilirsiniz.