ALFA BİOENERJİ NEDİR?

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte  enerji titreşimi her an güncellenmektedir.

Alfa Bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodudur.Tekniği  Orta Asya kökenli olup Kenan Boyraz’ın 17 yıllık çalışmaları ve araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarının neticesinde gelişen etkili bir yöntemdir.

Rus, Kaman, Çin ve kadim  bioenerji tekniklerinin ruhunu da içinde barındıran bu yöntemde amaç  kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal ve enerjetik tüm yönlerine hitap ederek bedenin şifasını harekete geçirmektir.

ALFA BİO ENERJİ UYGULANAN HASTALIKLAR

Kronik yorgunluk , Ağrılar , Kalp damar tıkanıklığı , Prostat , Depresyon, Bel boyun  ve  Sırt  ağrıları , Romatizma, Kireçlenme , Kas güçsüzlüğü  gibi  rahatsızlıklarda başarılı olduğu görülmüştür .

UYGULAYICI KİMDİR ?

İLKER GÖNÜLKIRMAZ

Uzun yıllar fitness antrenörlüğü yapan  İlker  Gönülkırmaz  kendi  gelişimi adına  çıktığı yolculukta  çeşitli  alternatif terapi  eğitimleri  almıştır.

Danışanlarına bütünsel bir yaklaşımda bulunmak amacıyla  Kenan Boyraz ‘dan Alfa Bioenerji ve    Leonid Soboleff  ‘den   Biyodinamik Kranio Sakral eğitimini alan İlker ,  bedenin kendi şifasına aracı olmaya  katkıda bulunmak amacıyla çeşitli eğitimler ve yaşamda  öğrenciliğini sürdürmektedir.