BİREYSEL SEANS
Doğum haritası kişinin yaşam döngüsü ile ilgili tüm bilgileri barındırır. Gezegenlerin yerleştiği konum kişinin enerji sistemini, ilgili alanda hangi özellikleri sergileyeceğini ve aynı zamanda ilgili çakranın durumunu belirler.

Gezegenin işleyişini zorlayacak veya kolaylaştıracak bir alana yerleşmesi, çakranın oluş-gelişim-işleyiş sürecinin kalitesini belirler ve çakraların yaşamda ifade ettiği konular üzerinde yetersizlik ve aşırılıkların meydana gelmesine sebep olur.

Çalışmamızda Gezegenlerin temsil ettiği enerji merkezi ve Çakra bağlantısını inceleyecek ve gerekli alanın dengelenmesi adına uygulamalar yapıyor olacağız.

Her bir seansta bir Gezegen ve Çakra üzerinde çalışacağız. Gezegenin kişinin haritasındaki yerleşimi ve bunun yaşamda oluşturduklarını paylaşacak ve ardından gerekli olan enerji çalışmaları, nefes ve fiziksel egzersiz çalışmaları gerçekleştireceğiz.İhtiyaca göre ses,taş ve renk terapi tekniklerini de kullanabileceğiz.

Çalışmamız 21 gün aralıklı seanslar halinde 4 Gezegen / Çakra veya 7 Gezegen / Çakra olarak iki ayrı seçenek şeklinde hazırlanmıştır.