Yaşam , fiziksel beden üzerinden Ateş Hava Toprak Su ile simgelediğimiz enerjilerin sürekli akış ve alış verişi ile açığa çıkar .


Enerji bedenimizdeki akış sorunları , ilgili elementin temsil ettiği bir noktadan fiziksel ve duygusal sağlık olarak veya yaşamsal konularda ilerleyememek şeklinde kendini ifade eder .


Element işleyişimizi  gözlemleyeceğimiz  çalışmamızda amacımız  yaşam  kalitemizi yükseltebilmek adına , elementlerden gelen mesajları  duymayı öğrenmek ve element dengemizle ilgili gözlemler yapmak .

Teorik bilgiler paylaştığımız ,  enerji çalışmaları yaptığımız, bedeni fiziksel uygulamalarla desteklerken  asanalar üzerinden element işleyişini araştırmaya devam ettiğimiz  çalışmamız  iki modül olarak yapılmaktadır.

1.modül          : Ateş-Toprak 

2.modül          : Hava –Su       

ATEŞ

Kimliğimizi , yaşam duruşumuzu , irade – hareket -büyüme  -gelişme  döngümüzü ifade eder .

Yaşama karşı  duruşumuz,irade ve hareket kabiliyetimiz  bu elementle ilgilidir.

TOPRAK  

Fiziksel beden ve dünya  ile  ilgili kaynaklarımızı temsil eder.

Maddi kaynaklar ve  yönetimi , güven anlayışımız  , fiziksel sağlık konuları bu elementle ilgilidir.

HAVA  

Sosyal hayatımızı ve  ilişkilerimizi temsil eder .

Yaşamı ve  olayları anlayışımız , diğerleri tarafından  anlaşılmamız , ilişkilere ait beklenti ve yargılarımız bu element ile bağlantılıdır .

SU

Duygu dünyamız ve bilinçaltı ve maneviyatla  ilgili konuları temsil eder .

Maneviyat,annelik , üretmek , kendine ve başkalarına şefkat ,  şifa , korkular , duygusal çalkantılar bu elementin konularıdır.


En yakın etkinlik tarihi için TAKVİM sayfasına bakabilirsiniz

Kayıt için için İLETİŞİM formunu doldurabilir veya [chat style=3  s3_icon_size=45px] Whatsapp’dan randevu alabilirsiniz.