Tasavvuf, İslami düşünce sistemidir. Bu sistem, varlığın aslını ve özünü anlatırken aynı zamanda insanın hakikatini kavratarak, bunu nasıl yaşayacağını da bildirir.

Astroloji, gök cisimlerini, birbirleri arasında ve yeryüzündeki yapılarla olan ilişkilerini inceleyen, ortaya çıkan örüntüler üzerinden iş ve oluşlar hakkında bilgi veren kadim bir analiz yöntemidir.

Tasavvufi yaklaşımla bakıldığında, gök cisimleri, gezegen ve burçların yaydığı kozmik tesirler ölçülebilir frekans ve dalga boyları olan bilgi alanlarıdır. Aynı zamanda mana yönüyle Allah isimleri olarak bildiğimiz esmaları açığa çıkaran yapılardır.

Bu eğitimde Tasavvuf temelli yaşam, evren ve insan anlayışına dair paylaşımlar yapacak, gezegen ve burçların hakikate dönük biçimde hangi işe hizmet ettiğini, esma işlevlerini, çalışma ve yaşanma prensiplerini değerlendirmiş olacağız. Temel seviye derslerini tasavvufi yaklaşımla işleyecek ve haritaları ve yaşamı bu anlayışla değerlendirmeyi öğreneceğiz

Eğitim 36 hafta sürecek ve dersler online olarak haftada bir gün 2 saat olacak şekilde işlenecektir.

Eğitimin ilerleyen derslerinde ödevler olacak ve dönem sonunda bir üst seviyeye katılmayı belirleyen sınav yapılacak ve bitirme projesi hazırlanması beklenecektir.

Eğitim kitapçığı verilecek ve dersleri kayıt olarak alabileceksiniz.

Dersler: 24 Eylül 2020 Perşembe 20:00-22:00 arası başlayacak ve 36 hafta sürecektir. Ders programı katılmaya niyet eden arkadaşlarla paylaşılacaktır.

Detaylar ve kayıt bilgileri için İLETİŞİM formunu doldurabilir,
info@fatmaalkaya.com veya fatma.fatmaalkaya@gmail.com adresine mail atabilir,

WhatsApp chat

Whatsapp’dan yazabilirsiniz.