Sizi tanıyalım  ?

1972 İstanbul doğumluyum. 1 kızım var .

 “İşin içinde iş var “ işleyişi   her zaman bakışımın rotasını   görünenin ardına çevirmiştir.

Çalışmalarınız nasıl başladı ?

Maddi olarak görünenin içinde ve hatta ötesinde işleyen  Sistem nedir  ? Nasıl  işler , nasıl çalışır  ? sorularının peşine  düştüğüm zaman aslında çalışmalarımda başlamış oldu.

Tüm bunların  sonunda 2005  yılında oluşmaya başlayan sistem  tam olarak  2008  yılında  ortaya çıktı .O gün bu gündür   duyurma  veya  tanıtma kaygısı olmadan   yol alan ,nasiplisine hizmet eden bir sistem oldu.

Ne gibi eğitimler aldınız ?

Aslında  en büyük eğitim  çok uzun   ve   zorlu bir yaşam deneyimi  ile  geldi .Bunun yanı sıra uzun yıllar  Kuran ve  tasavvuf  ile ilgili çeşitli  çalışma ve  eğitimler içinde oldum . Yaşadığım   ve içinde bulunduğum her şey     bende  bilgi ve şifa yollu  genişleme sağladı . Ve bu  genişlik  otomatik olarak   paylaşıma  dönüştü .Tabiî ki her bir  açılım – kazanım   kendine  has  yayında kalacağı  kanalı  hayatıma getirdi . Handscan ve  reıkı gibi şifa eğitimleri ,Renk -Ses ve taş  terapisi eğitimleri ,Batı astrolojisi , Hınt Astrolojisi , Ruhsal astroloji ,Beden ve zihin dengeleme ,  Beslenme  , Aile dizimi   eğitimleri aldım . Tüm bunları  tek bir çatı altında harmanladığım ve  danışanlarımda  beliren ihtiyaca göre kullanabildiğim   LIFE DESIGN  dönüşüm   programını kurdum ve tek  uygulayıcısıyım.

Muhammedi Astroloji adını verdiğiniz sistem nasıl ortaya çıktı ?

Yukarıda bahsettiğim ana  işleyiş  doğrultusunda  ,  Kuran ışığında ve  rehberim RasulAllah olmak üzere  uzun yıllardır  çeşitli çevre ve çalışmalar   ile beslendim.

Varlıkta  gözlemlenebilen her şeyin  yine Kur’anda bildirildiği şekilde bir matematiksel sistem doğrultusunda işlediğini ve  en ufak bir sapma olmaksızın her an her zerre ve bürünüşte  geçerliliğini sürdürdüğü bilgisi nasip oldu .

Bu hal bir şekilde yolumu  Mirac-Gezegenler- Felekler –Burçlar  ilişkisine çıkardı . Ardından Astrolojinin soyut  ve görünmeyenin  daha  anlatılabilir ve anlaşılabilir  olmasına hizmet ettiğini gördüm.

Batı ve hint astrolojisi  kişiye  kendi işleyişini bir yere kadar  anlatabiliyor . Eskiden   İslam alimlerinin işaret ettiği şekli ile zaten bundan daha derin bir sistem analizi yapılmış olduğunu   ve  bizimse buna  yabancı kaldığımızı  düşünüp duruyordum ve bu bilgilerin yeniden sistemleştirilmiş şekli ile  kullanımımızda olması gerektiğini  düşündüğüm günlerde nasip oldu ve ortaya  her birinden beslenmiş ama hepsinden  daha farklı bir çalışma  çıktı.

Ve bende bu çalışmaya  Hz Muhammed’den açığa çıkanın hem o güne kadar olanıda kapsayan  ama aynı zamanda o güne kadar  açığa çıkmamış   şekli  ve genişlikte  olmasından gelen bir biçimde MUHAMMEDİ Astroloji adını verdim. Ve  bundanda hiç rahatsız olmadım bilakis şükrettim  ve sahiplenmedim  çünkü her çocuk ismiyle doğar  ,aslında ona adını biz koymayız ,adının getirdiği işleyişide biz yazmayız , çocuk aslen bizim değildir.

Muhammedi Astroloji nedir , diğer sistemlerden farkı nedir ?

Şu an için  genel olarak bilinen  ve  çokta  popüler olan kısmı  ile astroloji  daha  çok kişilere kendisini  dünyasından  anlatan   ve    yine  dünyasının   öngörüleri  ile  buluşturan bir sistem olarak   kullanılıyor .Oysa astroloji  kat kat yapılacak bir okumada    her zerrenin     BEDEN-RUH-ŞUUR  noktasındaki  seyrine   zoomlama  yapmaya  yarayan bütünsel bir sistemdir .

Batı astrolojisi kişinin dunyasını ,  hint astrolojisinin ruh dediğimiz  soyut  işleyişini anlatır .Oysa İNSAN  ne bedendir  nede ruh , bu ikisindende öte olan şuur varlıktır .Ve bu şuur varlık   kendisi  hiçbir şekil ve suretle kayda girmeyen  yapıdır .Ancak  oluşu gereğide  ortaya çıkardığı her iş “ kaderi yani kendi işleyişi içinde saklı “  olmak üzere  yaşamını sürdürür. Muhammedi astroloji  birimin görünen halini değil  KENDİNİ  elinden çıkan işler aracılığı ile Seyr etmesine aracılık eden bir sistemdir .

özetlersek   BATI  / BEDEN-madde   , HINT / RUH- mana  , MUHAMMEDI / ŞUUR – ÖZ      şeklinde

Nasıl bir çalışma yapıyorsunuz ?

Kişinin varlıkta  açığa çıkmasından sonra aldığı ilk etki   anne karnında iken 120.günde  muhatab olduğu etkidir. Kuranda bize bildirilen  120.günde  melekler gelir ve rızkını , ecelini , saidmi şakimi olacağını ve ecelini  yazar   diye anlatılan  ilk yazılım   o anda bebeğin aldığı  ilk tesirler ile  ilgili bölümünün programlanmasıdır .Ancak ondan sonra geçirilecek süreç ile  doğduğu anda  aldığı   etkiler beynin programlanmasıdır ki bu bile 120.günde alınan etkilerin bir alt yazılımıdır  .120. güne ana  başlıklar ,  doğum anındaki etkilerede  bu başlıkların ara başlıklarıda  diyebiliriz.

Bu olup biten  esmaulhusna  adı  ile  bildirilen özelliklerin beyin aracılığıyla madde dünyasına  çıkışını sağlamak  işleyişindendir .

Yaptığım çalışmada doğum saat ve yer bilgisi ile oluşturulan  haritayı   120 günde aldığı etkilere  dayalı bir biçimde analiz ediyorum. Bu analiz  kişiye öncelikle beyin çalışma sistemini ve  sonrasındada  elinden çıkan işin hangi esma  yayınını açığa çıkarmak üzere ortaya koyduğunun bilgisini veriyor .

Bir yönüylede  Kuranda bize bildirilen  Rasul – nebi  isimleri adı altında işleyen ve bir insanın Muhammedi noktada kendini  bulmasına  giden yoldaki  aşamalar olan bilinç seviyeleri  ile ilgili  analizde gerçekleştirmiş oluyorum .Bu yönüylede kişi  hayatında hangi alanda  hangi rasul-nebi işini  açığa çıkardığınıda gözlemleyebiliyorki  bu tabiî ki daha ilgilisine  olan yönü .

Neden sadece ilgilisine ?

Çünkü esma yayınının   aslında kişinin özellikleri  olduğunun bilgisi bu gün daha yaygın   , rasul  ve nebılerınde  birime dönük birer  işleyiş  olduğunun bilgisi  daha az bir kesim  tarafından  biliniyor .En azından şimdilik. Bu bilgi  kuranı bu noktadan adeta  insan kullanım kılavuzu olarak tekrar  ele almaya ve onunla daha çok hemhal olmayada hizmet ediyor .Umarım bu  yöndeki merak ve işleyiş daha yaygınlaşır .

Esma tarafına geri dönersek bu çalışma  veya bilgi insanın pratik hayat ne   işine yarayabilir ?

Nefsini bilen rabbini bilir işleyişini  duymuşsunuzdur .En özet ve anlaşılır şekli ile bu  “ elinden çıkan işe bakarak ordan içeri  öze-özden olan işleyişe bakış  anlatımıdır.Çalışmam sonunda  paylaştıklarım ile kişi yaptıkları yada yapmadıklarını  sahiplenmeden  sadece elinden çıkan  bir işleyiş  olarak görmeye başlıyor. Madde ve beden   bakışının  olmadığı  yerdede  sadece  işin gereğini yapmak gibi bir durum ortaya çıkıyor ki  buda duygusal saplantı ve çalkantıların  yakınınıza bile  uğramaması  demek oluyor .Bu durumda  kişi bu bakış  ve duruşta ustalık kazandığı  zamanda farkındalık  ve  huzur otomatik olarak  yerleşik düzene geçiyor   .Yani bir anlamda   biz beden değiliz çok daha öteyiz  bilgisini      günlük hayatta gözlemlemeyi  ve  gerçekten yönetmeyi kolaylaştıracak bir çalışma  bu.

Esma  ve astroloji  şeklinde bazı  bilgiler  duyuyoruz  sizinkinin farkı nedir ?

Muhakkak  çok farklı , derin ve özel olan  şeklide vardır  ve henüz  görünür olmamış olabilir ,   ama  şu ana kadar  gördüklerim  eskiden beri bize gelen  esma ve sistem işleyişi ile ilgili bilgilerin derlenmiş  halidir .Tabiki verilen emek doğrultusunda her biri biribirbirinden değerlidir. Benden açığa çıkan ise bu günkü bilgiler ışığında değerlendirilmiş ve yüzyılda bir gelen yenileyicinin işini gerçekleştirmesi sonucunda  daha farklı şekilde  doğmuş  , direk keşfen açığa çıkan bir bilginin sistematize edilmiş halidir.

Öncelikle bu çalışmada esmaulhusnanın  Allahın   özellikleri  diye anlatılmakla beraber  birimin beyin işleyişindeki kodlar olduğunun bilgisi kişiye ulaşıyor. Ötemizde ve bir gün karşılaşacağımız tanrının değil ,birimden açığa çıkan bir sistem olan Allah işleyişinin   beyin aracılığı ile  ortaya çıktığı ve beyninde esmaul husna  dediğimiz  aslı sesdalgaları   ile programlanmış olduğunun bilgisi paylaşılıyor .Ve  bu durumda kişiler bu noktadan kendini ve işleyişini tanıyor ve o vakitte  sistemdeki  tüm halkedişin elinden çıktığı  bilgisine  varıyor .

Elinden çıkan işi gözlemleyebilir  oluyor .Bu güne  kadar  bildiğimiz şekli ile  rasul ve  nebı Allah temsilcisi idi  onun adına bir iş yapıyordu     halinden  sıyrılarak ,  her şey  benden açığa çıkıyorsa o zaman Rasul ve nebı  olarak anlatılan halleride ben bir yerlerde açığa   çıkarıyorum ,acaba  nerde   hangisiyim  yada  kim benim için hangi rasul şeklinde bir  gözleme  varıyor .Bu bilgi bazıları için karmaşık gibi görünsede    duyduktan sonra işlememesi mümkün değil ve sonucunda  insanın   farklı bir noktadan kendini seyr etmesi gerçekleşiyor .

Bana  nasip olan çalışmanın farkı bu  , bazı esmalarımızı bilelim , ismi azamımızı bilelim eksik olanı çekelim dünyamızı güzelleştirelim amaçlı değil , şuur noktasından seyre kapı açan bir çalışma olduğunu düşünüyorum  .

Bir kişi ile çalışmanız ne kadar sürüyor ?

Kişinin harita analizi  3 gün kadar sürüyor .Paylaşım ise  kişiye göre değişken  .Genelde   seans 2-3 saat sürmekle birlikte seans ardından  danışmanlık ve paylaşım talebi olursa , yine kişiye göre değişen   21 yada  40 gün aralıklı  görüşmelerimiz olabiliyor .

Yalnızca  anlatıp bırakıyormusunuz ?  Yoksa kolaylaştırmak adına önerdiğiniz çalışma  ve  reçeteler varmı ?

Aslında  yalnızca  paylaşıp bıraktığım  kimse olmuyor .Bu  bilgi   el ele yürüme  bağlantıda kalmayı  kendiliğinden getiriyor .Bu bir zorunluluk yada satın alınan bir  süreli danışmanlık  hizmeti gibi değil doğal  bir  paylaşım süreci şeklinde oluyor .

Yapılacak ilk paylaşımla kişiye  gelen bu bilginin işlemesinde hayatını   zorlaştıran veya  o dönem  kendisini sıkıntıya sokan konularında ardına  bakılıyor ve eğer her şeye rağmen o alanı surette  gerekeni yapmak yoluyla rahatlatmak ve  akışı genişletmek gerekiyorsa  bazı çalışmalar önerebiliyorum.

Bu sistemde  gezegenleri esma  yayınları yönlü okumak  yanı sıra  o yayının çeşitli katman ve bürünüşlerdeki temsilcileride ele alınıyor .Yani  ortaya çıkmış olan esmayı- işleyişi   yeryüzünde madde dünyasında bir  bitki , bir taş, bir renk , bir nota , bir  mekan , bir kişi   aynıyla ortaya çıkarıyor .Dolayısıyla  yönetim bazında bunlardan faydalanılıyor.

Aslında seyri zorlaştıran şey madde  dünyasında can bulmuş blokaj larımızdır .Sonuçta  kişi yaşamında  bazı konularda  bunu oluşturmuş olabilir  veya    güçlendirmesi gereken alanları sözkonusudur . Bunların temizlenme  ve açılma  noktasında yada  açık olanların genişlemesi noktasında  kişiye özel reçete ve çalışmalar tavsiye  edebiliyorum .

İnsan işleyişinde iskelet dediğim birkaç esma  zikri ,enerji bedeni dengelemek,fiziksel bedeni güçlendirmek  , beslenme düzeni ,  aile dizimi ile dönüştürmek , biofedback   aracılığı ile beyin dalgaları düzenlemek  gibi suretten içeri  yapılacak çalışmalar  olabiliyor .

Neden  kişiye kendisini  esma özellikleri ile tanıtmanıza rağmen kişiye özel esma reçetesi vermiyorsunuz ? Yada diğer çalışmalar yerinede  esma zikri önermiyorsunuz ?

Kişiye hakikat bilgisi geldikten sonra bu  hakikati   yaşamasının aracısı  görünen madde dünyasındaki malzemelerdir .Risaletten sonra nübüvvet işleyişi gibi düşünün .Bunu   yabancı olanlar için çok  basit bir özetle  tarif edeyim.Bir kişiye şuur yapı ve  sonsuz sınırsız bir varlık  olduğu ve görünenin  daha ötesi  yaşamı olacağının bilgisinin gelmesi  RİSALET bilgisidir  , bu bilgi geldikten sonra   görünen dünya düzeninde neyi nasıl yaparsa bu bilgiye  hizmet eder ve  doğru bir işleyiş ve akış içinde kalır  bilgiside Nübüvvettir .Biri özden  dışarı bakış biride  dışarıdan içeri  yönetiş bilgisidir.

Bu durumda dışarıda  olanın düzenlenmesi ve dengelenmesi   içerden gelenin daha  net görülür veya   işler olmasına  aracılık eder mantığıyla   kişiye daha  çok dunyasındaki malzemeleri düzenlemesi reçeteleri tavsiye ediyorum .

Bu durumda esma  çalışmalarını yada   önerilerini yanlışmı buluyorsunuz ?

Hayır  hiçbir konuda hiçbir bilgiyi yanlış bulmamız uygun değil .En fazla bizde daha genişi var olduğuna inanıyorsak  bunun gereği olarak   kişiye  tavsiye  edebiliriz .Ama  tavsiyede etsek  teklifte etsek hangi ilaç hangi hastaya ulaşmışsa  doğru olan şekil ve doz odur  der ve geçeriz .Dediğim gibi  benimde bazen ihtiyaca  göre önerdiğim birkaç esma olabiliyor .Ancak bir doğal tedavi birde  ilaç tedavisi var diyelim .Bana  nasip olan paylaşımda  konsantre bir  bilgi ve o bilgiyi    genellikle var olan somut –gerçek malzemelerle  işlemek sözkonusu oluyor .

Size daha çok kimler geliyor ? Hangi sorunlarla ?

Yolu sevgiden geçen herkez  gibi klasik bir cümle söylesem  J

Sevgi  deyip genelde birimlerde var olduğunu düşündüğümüz  şey sistemdeki  ham işleyiştir ve   programında bu işleyişi  tanıması bilmesi   var olan   kişilerle bu paylaşımda buluşuyoruz.

Hangi sorunlarla değilde hangi merakla ve soru ile desek daha doğru . Ben neyim ,    kendimi  nasıl daha  net görürüm   sorusu  ile  geliyorlar.

Bu çalışmanın kişiye kattığı , dönüştürdüğü şey ne oluyor  ?

İçeri girerken “ben” diyen kişinin  odadan çıkarken  “  BEN  “  diyenin  kendi olduğunu bilmesi   gerçekleşiyor.

Bu durumda cüzi irade külli irade  değişikliğimi gerçekleştiriyorsunuz ?

Tek bir irade  sözkonusudur  ve  o iradenin sözkonusu birimden açığa çıkış bürünüşü/şekli vardır bilgisi ile  ikisininde birbirinden ayrı olmadığını  paylaşmış oluyoruz .Tıpkı beyin aracılığı ile  ortaya çıkan hükmün vücudun her bir organında kendi  şeklinde işleme  geçmesi gibi  aynı işin farklı  resimlerle ortaya çıkması  vardır ve  bu asla   ilk çıkan  hükmün dışında değildir .

Bu durumda akla beyin kim  ? ilk hükmü kim veriyor  sorusu gelmezmi ?

Soru geldiyse cevabıda gelir diyelimmi    J

Peki , genel olarak kişilere ne önerirsiniz ?

Öncelikle   herhangi bir konuda “bilgi geldi ama nasıl yaşarım “gibi bir kaygıdan  “ilmim var ama  yaşayamıyorum” anlayışından çıkmalarını  şiddetle tavsiye ediyorum ..ZATen var olanın İLİM ve ondan olan bilgiler  ve onların oluşturduğu  suretler olduğu  üzerinde düşünmelerini  tavsiye ediyorum .

Güncel bilgiler ile  beslenmeyi ve   kendilerinin hem  halkedilmiş ama  aynı zamanda kendi dünyalarında var olan her şeyi halkeden yapılar  olduğu konusuna  yönelmelerini  tavsiye ediyorum .

17 Ekim 2013 – Sonsuzlukta bir mola yeri