TF1

TF12022-02-08T23:32:58+03:00

NEWS / BLOG

Sed interdum massa lacus, a porttitor risus gravida sed. Nulla ultricies ex non sagittis vulputate. Integer fringilla convallis risus, id semper est interdum non.


LATEST ARTICLES

Quisque molestie tristique nisi et luctus. Proin eget velit quis lorem euismod pulvinar. Phasellus lobortis tellus dignissim metus varius volutpat. Integer a lacus mauris.

Uranüs Retrosu

26 Ağustos 2022|

Merhaba sevgili okurlarımız ve takipçilerimiz, yine geldik ne olduğu çokları için belirsiz ama heyecan verici ve her daim sözü edilen göksel harekete; Retro’ya… Retro gezegen kısaca geri giden gezegen olarak tanımlansa da, herhangi bir gezegenin geri gitmesi mümkün değildir çünkü bilimin ve manevi öğretilerin mealen bildirdiği üzere, sistemde geri gidiş yoktur. Bununla beraber bir gezegenin dünyadan bakıldığında bize göre daha yavaş olması sebebiyle geriye doğru gidiyormuş gibi görünmesi söz konusudur. Bu durum gezegenin retro yapması olarak tanımlanır. Gezegenin retro oluşu, temsil ettiği özelliklerin ortaya çıkardığı kişiye özel tezahürlerle yeniden ve başka bir yönüyle temas edeceğimiz anlamına gelir. Bu temas, bazen gözden kaçırılanların fark edilmesi, bazende ortaya çıkardığımız ne varsa her birine yeni bir yön verme şeklinde olabilir. Dolayısıyla retro zamanları “olanı yükseltme” fırsatı olarak da görülebilir. Bu anlamda, şimdiki fırsatımız kişiselden çok kollektif enerjileri yöneten Uranüs’le geldi. Uranüs, Boğa burcunda 24 Ağustos 2022 tarihi ile başlayan ve 23 Ocak 2023’e kadar sürecek bir retro yaşayacak. Uranüs, jenerasyon gezegeni olduğu için doğum haritalarınızda kişisel nokta ve gezegenlerle bağlantıda değilse gözle görülür bir tezahür bekleyemeyiz. Jenerasyon gezegenleri kolektif enerjilerle ilgilidir ve kişiler değil kuşaklar üzerinde [...]

Daha Fazla Yükle